Meist

Hingelaegas on loodud soovist toetada teisi kaashingesid sel maisel teekonnal läbi naturaalsete ja kvaliteetsete toodete, millest enamus valmivad käsitööna suure hoole ja armastusega. Loodame, et meie tooted aitavad saada paremat kontakti oma tõelise olemusega, lisavad julgust ja vaprust olla just see, kes keegi sügaval sisimas on, ning aitavad õppida kuulama oma intuitsiooni – sest kõik vastused, mida me otsime, on tegelikult peidus meie enda sees, meie ülesanne on lihtsalt õppida kuulatama ja tunnetama, kuhu meie sisetunne meid juhatab.

Hingelaeka logol kujutatud kolmnurk sümboliseeribki vaimset ärkamist ja kontakti saamist meie kõrgema teadvusega. Samuti sümboliseerib see kolmnurk inimest kui tervikut – nii tema Hinge, Keha kui Vaimu, aidates suurendada loomingulisust, harmooniat ja stabiilsust. Nii nagu kolmnurk, sümboliseerib ka logol kujutatud lootoslill vaimset ärkamist ja iseenda tõelise olemuse avastamist. Lootos seostub paljudes kultuurides taassünni ja spirituaalse valgustumisega. Ta sulgeb igaks ööks oma kauni õie ja tõmbub mudasesse jõepõhja ning justkui imekombel tõuseb järgmisel hommikul uuesti ja avab oma imeilusa puhta särava õie. Selline lootose elutsükkel on otsene näide elu, surma ja taassünni kohta ning pole imestada, et teda sellise sümbolina ka au sees peetakse.

Loodetavasti avastab Hingelaeka veebipoest igaüks enda jaoks nii näpuotsatäie maagiat, tilgakese müstikat kui ka kosutava sõõmu hingerahu!

error: Sisu on kaitstud!
et