Poolvääriskividest hõbeehted

Reikiga laetud tervendavad käsitööehted on Hingelaegas OÜ oma bränd.

Ehted on valminud käsitööna ning valminud kvaliteetsetest naturaalsetest materjalidest, kus looduslikud ja õiglaselt kaevandatud poolvääriskivid on kombineeritud ehtsa 925 hõbedaga. Vahel võib leiduda ka üksikuid tooteid, mis on lihtsalt hõbetatud.

Lisaks puhastatakse ja laetakse ehe enne Sinule saatmist reikiga.

Miks valmistame ehteid looduslike poolvääriskividega?

Igal poolvääriskivil on oma energia, millega ta mõjutab enda läheduses viibijaid ja sellest kivist valmistatud ehe mõjutab tema kandjat.

Kui tunned, et Sinu elust on midagi puudu – sooviksid lisada juurde või võimendada mingit omadust -, siis kristallid aitavad mõjutada Sinu energiavälja ja vibratsioone. See energia, mida me endast välja kiirgame, seda tõmbame ka endale ligi. 

Miks valmistame ehteid hõbedast?

Hõbe on suurepärane tervendaja.

Teadlased on kindlaks teinud, et hõbe tapab vees ja õhus elavaid kahjulikke mikroorganisme, säilitades samal ajal kasulikke. Tervendamiseks on aga oluline, et hõbe puutuks kehaga vahetult kokku – seetõttu ongi hea kanda hõbeehteid.

Mis on reiki?

Reikit nimetatakse holistiliseks teraapiaks, kus energeetilisel tasandil tervendatakse nii vaimselt, emotsionaalselt kui füüsiliselt. Reiki tähendabki üheaegselt nii tervendavat energiat kui ka selle vahendamist.

Reiki tähendus tuleneb jaapani keelest, koosnedes sõnast rei, mis tähendab hinge, allikat, Universumi vaimu ning väljendab vaimsust ja üleloomulikku jõudu, ning sõnast qi (ki), mis tähendab eluenergiat, Universumi kõrgeimast allikast lähtuvat energiat.

Mida annab reikiga laadimine ehtele juurde?

Reiki võimendab kristallide loomulikke vibratsioone ja tugevdab nende mõju. Reiki tugevdab ja toetab poolvääriskivide looduslikke energeetilisi omadusi ning laeb ehted tervendava positiivse eluenergiaga, mis väestab ja tervendab ehtekandjat vastavalt tema poolt valitud kivide energeetikale. 

Iga ehe puhastatakse ja laetakse reikiga vahetult enne kliendile saatmist. Laadimisel väestatakse ehe nii, et ta toimiks ehtekandja parimaks hüvanguks.

error: Sisu on kaitstud!
et