Astroloogia

Aeg suurelt unistamiseks – noorkuu Kalades, 13.03.2021

Laupäeval, 13. märtsil kell 12.21 kohtuvad Kuu ja Päike unistavas ning intuitiivses Kalade märgis. Kalad on sodiaagiringi viimane tähtkuju ning varsti, kevadisel pööripäeval, on ootamas ees Päikese liikumine Jäära tähemärki, tuues endaga kaasa uued tuuled ja mõtted. Praegu on hea aeg vabaks lasta kõik vana ja panna mulda uued seemned. Nii füüsiliselt kui ka mõtteliselt. On aeg valmistuda uuteks algusteks. Mis saaks olla selleks paremat kui noorkuu aeg!

Kui täiskuuajal on energiatase tavaliselt „laes“ – suure energia tõttu ollakse rahutud ja ärevad, siis noorkuu ajal on vastupidi. Pigem võib vaevata energiapuudus või kimbutada väsimus. Seda eriti sel korral, kuna Kuu loomine toimub Kalade märgis.

Kalade valitsev planeet on Neptuun, mis selle noorkuu ajal moodustab ühenduse nii Päikese, Kuu kui ka Veenusega. Seega on sel hetkel Kalade märgis koos neli planeeti ning Neptuun oma võimsusega looritab ülejäänud kolme. Kalade ja Neptuuni energia on seotud unistamise, lootuste ja fantaasiatega. Just sellistega, mis on peidus sügaval meie sees ja mida me ei julgegi kellelegi tunnistada. Samas on just nüüd aeg uskuda iseendasse ja unistustesse, mis on tundunud kättesaamatud ja ebareaalsed. Kas pole mitte nii, et kes kogu hingest unistab ja oma unistusse usub, siis selle soovid saavad lõpuks ka tõeks?

Neptuun võib tuua endaga kaasa segadust või pilvedes hõljumise tunnet. Justkui kõik meie meeled poleks ühtaegu ärksad ning raske on selgelt mõelda. Seetõttu on sel perioodil soovitatav mitte vaevata ennast kohustuste ja ülesannetega, mis vajavad pingsat keskendumist ja läbimõtlemist. Tuleks lubada endal pisut niisama olla, pisut puhata ja teha midagi, mis on hingele hea ning lõõgastab keha ja vaimu.

Praegu on hea aeg tegeleda kõigega, mida esindab Kalade tähtkuju – kuula muusikat, tantsi, tegele millegi loomingulisega, unista ja looda. Kalade noorkuu aitab äratada meie kõige sügavamad ja uskumatumad unistused ning selle energiaga on võimalik neile tõepoolest tuult tiibadesse puhuda. Just praegu on soodne aeg panna idanema seemned olulistele muudatusele, sest Neptuun esindab ka meie intuitsiooni ja aitab kuulata meie sisemist häält.

Vahel aga Neptuun hägustab meie meeli. See on vajalik selleks, et me õpiksime kuulama iseennast, õpiksime vaatama sügavale enda sisse. Neptuun võib vahel panna meid nägema olukordi ka ilusamana, kui nad tegelikult on, ning tekitada nö roosade prillide efekti. Kuid kui vahel tundubki, et miski on liiga hea, et olla tõsi või Sa lihtsalt ei suuda endas mingis küsimuses selgusele jõuda, siis anna pisut aega, sest lõpuks see udu hajub ja Sa tajud olukorda selgemini.

Kuu loomise juures olev Veenus Kalades aitab suurepäraselt armastust ligi meelitada. Seega kui plaanid teha noorkuu rituaali, et tõmmata enda ellu rohkem armastust, siis just nüüd on õige aeg. Veenuse energia aitab tervendada ja aktiveerida südametšakrat. Kui Sinu elus on mõni vana teema, mis vajab vabaks laskmist või andeksandmist, siis Kalade noorkuu energia aitab Sul seda teha. Sule lihtsalt silmad ja visualiseeri, kuidas rahu ja armastuse energia kiirgab läbi Sinu südame ning puhastab kõik, mis pole Sinu paremaks hüvanguks, tuues asemele rahu, tänulikkuse ja tingimusteta armastuse. Kujuta ette, kuidas see tunne täidab Sinu südame ja kiirgab Sinust väljapoole ka kõigile teistele.

Eesootav noorkuu võib tuua ka vägevaid ja sõnumirohkeid unenägusid, seega püüa need meelde jätta ja üles kirjutada ning lahti mõtestada, millist sõnumit nad Sulle edasi tahtsid anda.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et