Astroloogia

Tundeline ja unistav noorkuu Vähi märgis, 10.07.2021

Dramaatiline varjutuste periood on selleks korraks ometigi selja taga!

Seekordne noorkuu leiab aset Vähi märgis 10. juuli varahommikul kell 04.16. Kui soovid teha noorkuurituaali, siis see tuleks läbi viia esimese kaheksa tunni jooksul peale noorkuud. Soovide täitumiseks või vähemalt esimeste viljade ilmnemiseks anna aega kuni järgmise täiskuuni, mis toimub Vähi märgis (umbes poole aasta pärast).

Noorkuu sümboliseerib uusi alguseid ja sel ajal on hea algatada uusi projekte või tegevusi valdkonnas, mida valitseb just selle noorkuu tähemärk Sinu sünnikaardis. Uued algused ei pea alati olema fundamentaalsed ja elumuutvad, vahel võib selleks olla ka lihtsalt mõni uus harjumus või mõttemuster.

Näiteks kui oled Vähi tõusu- või päikesemärk, siis valitseb Vähk Sinu esimest maja ja seekordne noorkuu mõjutab kõike, mis on seotud Sinu endaga – Sinu välimuse, iseloomu, olemusega. Kui oled aga Kaksikute tõusu- või päikesemärk, siis valitseb Vähk Sinu teist maja ehk Sinu sissetulekuid ja eneseväärtustamisega seotud teemasid ja uued algused on just nendes valdkondades soodustatud.

Vähi tähemärgi noorkuu toob erinevalt juuli alguse pingelisest ja tulisest energiast hetkekski lahedamat olemist. Seda tundub jaguvat justkui natukeseks, aga vähemalt laseb see pisut kergemalt hingata ja suvest rõõmu tunda. Või siis vähemalt lubab seada unistava ja igatseva pilgu tulevikku.

Noorkuu harmooniline kontakt Kalade märgis Neptuuniga katab meid justkui unistuste ja igatsuste looriga. See võib mõjuda inspireerivalt ja suurendada kujutlusvõimet või loomingulisust. Samas võib sel ajal esineda väga värvikaid ja tähendusrikkaid unenägusid, mida tasub tähele panna ja meelde jätta, kuna neil võib olla Sinu jaoks oluline sõnum. Sel noorkuuperioodil võib olla võimendatud ka kontakt intuitsiooniga, seega kui oled mingi dilemma ees, siis kuula oma kõhutunnet!

Neptuun võib tuua vahel kaasa ka pisut uimase või letargilise oleku, seega luba endal lihtsalt olla ja ära toimetamistega üle pinguta. Arvestades praegust kuumalainet, siis on see igal juhul kasulik nõuanne.

Vähi märgis noorkuu toob esile meie hooliva ja kaitsva, kuid samas ka tundlikuma ja tujukama poole. Püüa siis oma tunnetormi pisut ohjes hoida või kui oled tundeid justkui pikalt kuskil tammi taga hoidnud, vahest nüüd on õige aeg nad sealt valla päästa.

Võid tunda ka vajadust tõmbuda oma kodu kaitsvate seinte vahele ja olla täiesti omaette, oma turvalises pesas või hoopis soovid veeta kvaliteetaega oma kõige lähedasematega. Suvi on selleks väga ilus aeg!

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et