Energeetika & tšakrad,  Rituaalid,  Suhted & eneseareng

Soovide soovimine – nii, et nad kindlasti täide läheks!

Täna on NOORKUU!

Täpselt õige aeg soovide soovimiseks ja manifesteerimiseks. Et aga mõtted saaksid võimsalt teele saadetud, siis jagan Sinuga üht lihtsat ja kiiret manifesteerimise rituaali. Kasutan seda rituaali ise kõige rohkem, kuna see ei vaja palju vahendeid ega aega, ning isiklikult saan kinnitada, et see tõesti toimib!

Enne rituaali kirjeldamist on aga oluline rääkida, kuidas manifesteerimine toimib.

Külgetõmbeseadus tõmbab Sinu ellu täpselt seda, kuidas Sa mõtled ja millest Sa mõtled. Kui Sa näed kõike justkui oleks Sinu tass alati pooltühi, siis täpselt samasugust energiat tõmbad Sa ka endale ligi. See on madala sagedusega energia, tühi ja jõuetu, ning loob Sinu ellu veel rohkem asju, mille üle nuriseda. Kui Sa aga hoiad tähelepanu positiivsel ja hoiad ennast kõrgemal vibratsioonitasemel, siis tõmbad ligi just häid asju. Oluline on püüda näha head ka olukordades, mis pole nii positiivsed, võttes neid kui õppetunde.

Külgetõmbeseadusega käsikäes käib ka manifesteerimine ehk siis, kuidas tõmmata ise, tahtlikult, ligi seda, mida Sa soovid. Manifesteerimisega tasub aga ettevaatlik olla.

Manifesteerida tuleb alati kõrgemalt sageduselt, see tähendab positiivselt meelestatult ja ise tasakaalus olles. Kunagi ära tee rituaali ärritunult või vihaselt! Võta aega, et enne rituaaliga alustamist saaksid ennast õigesti häälestada. Hea meetod oma vibratsioonitaseme tõstmiseks on tänulikkus! Väärtusta seda, mis Sul on täna, keskendu heale ja ole tänulik selle eest!

Manifesteerimine toimib ainult siis, kui Sa suudad visualiseerida ja sõnastada oma mõtted nii, nagu Sul on juba olemas see keegi või miski, kellest/millest Sa unistad. Mitte soovida – nii soovid Sa juurde ainult soovimist. Oluline on tekitada endas tunne, justkui see hetk oleks juba käes, kus Sinu soov on täide läinud. Samuti on oluline manifesteerimisel mitte ette kujutada konkreetset asja või inimest, vaid just seda tunnet.

Näiteks soovid kaalu langetada, aga ära jää kinni numbrisse, vaid keskendu sellele tundele, kui Sa juba oleksid kaalus alla võtnud. Või soovid leida uut töökohta. Ära jää kinni konkreetsesse ametinimetusse, vaid kujuta ette, mis tunne Sul oleks, kui Sa juba teeksid oma unistuste tööd. Samamoodi on see suhtega – kui Sa soovid leida kedagi enda kõrvale, siis ära jää kinni sellesse, milline see inimene peab olema, missugune välja nägema või kuidas käituma, vaid mis tunne on Sinul tema kõrval olla

Kui Sa jääd kinni mingitesse kindlatesse parameetritesse, siis Universum toob Sulle selle soovi, aga seal on alati juures mingi konks, mis Sulle ei pruugi meeldida. Näiteks soovid enda kõrvale inimest, kes oleks nii- või naasugune, aga kui Sa ei pane tähelepanu enda tundele, siis Universum toob Sulle selle inimese, aga see inimene ei pruugi olla emotsionaalselt vaba või on ikka veel abielus või lihtsalt ei teki Sinul tema vastu ikkagi tundeid.

Pane oma soov teele, pidades silmas, et tulemus oleks Sinu enda kõige paremaks hüvanguks. Ning siis lase see mõte vabaks. Täiesti vabaks. Ja ela edasi oma elu. Ole tänulik selle eest, mis Sul juba on, sest tänulikkus aitabki Sul viibida kõrgemas vibratsioonis. Kui aeg on küps, siis tea, et kõik, mis on Sinu paremaks hüvanguks, jõuab Sulle ka kohale.

Peale manifesteerimist on oluline säilitada usk oma soovi. Ei tohi kahelda, et äkki see pole mulle ette nähtud või äkki ikka ei pea nii minema. Kõik, mida Sa kardad, seda ka saad! Kahtlustega Sa tühistad enda manifesteerimise.

Kas ma juba mainisin, et enda soov tuleb vabaks lasta? See tähendab, et oma tähelepanu ei tohi hoida kogu aeg tulemusel, mida Sa ootad. Soovid ei täitu ka siis, kui Sa tegeled maanilise manifesteerimisega. Kui Sinu soov muutub kinnisideeks, siis sellega Sa blokeerid oma soovi täitumist. Sest kui ka Sa energeetiliselt hoiad sellest mõttest ikka veel kinni, siis see soov ei saagi Universumi poole teele minna. Maaniline manifesteerimine on ka see, kui me soovime midagi või kedagi kindlat. See on meie Ego, mis tahab kõike kontrollida. Ego on see, kes tahab kindlaid ja konkreetseid asju või inimesi. Aga alati ei ole see, mida me ise tahame, meie enda kõige paremaks hüvanguks. Ära klammerdu sellesse soovi, vaid usalda, et see soov täitub nii, nagu on Sinu jaoks kõige parem. Vahel võib meie soov täituda sellisel moel, mida me ise ei oskaks ettegi kujutada. Sellepärast ongi oluline lahti lasta ja usaldada, et Sinu soov täitub just nii, nagu on Sulle kõige parem.

Manifesteerimine ei tähenda, et Universum suudab tuua Sulle tasuta auto või uue kodu. Aga ta saab luua Sulle soodsad võimalused, et Sa leiaksid just selle, mis tekitab Sinus selle hea tunde, nagu Sa sooviga teele saatsid. Universum loob sobiva olukorra, aga on Sinu otsustada, kas Sa võtad pakutu vastu. Kas Sa ikka tahad? Kas Sa ikka julged?

Siinkohal tasub aga meelde tuletada, et kui Sa juba manifesteerimisega alustad, siis tuleb kannatlik olla. Soovide täitumine võib pisut aega võtta. Lõppude lõpuks ei ole me siin ilmas üksi ja Universumi teed võivad olla omamoodi loogelised.

Ja ära unusta – nagu on öelnud kirjanik Roald Dahl: „Need, kes ei usu maagiasse, ei leia seda kunagi.“

Nüüd aga rituaali juurde tagasi.

 Rituaali teostamiseks on Sul vaja:

  • ühte puhastavat taime: Palo Santot, sinist või valge salveid, värsket kadakaoksa
  • suitsutusalus või veega täidetud väike kauss
  • valge küünal
  • tikud või tulemasin
  • valge paberitükk (pigem väiksem, kuna selle peab ära põletama, aga piisavalt suur, et sinna saaks peale kirjutada)
  • kirjutusvahend

Aega kulub umbes 10-15 minutit, kuid võid vabalt teostada ka kauem, et ennast õigesti häälestada.

Rituaali läbiviimine:

1. Taimedega puhastamine

Vali endale meelepärane taim, millega Sa ennast tavaliselt energeetiliselt puhastad või mis Sul parasjagu käepärast on. Süüta taim ja puhasta nii iseennast kui ka rituaali läbiviimise koht, et eemaldada kogu negatiivne ja takistav energia. Taime võid jätta suitsutusalusele rahulikult suitsema kuni ta ise ära kustub.

2. Süüta valge küünal

Tulenergia aitab omakorda energiaid puhastada ning lisaks aitab see manifesteerimist võimendada. Miks valge küünal? Sest valge sobib asendama mistahes värviga küünalt. Soovi korral võid valida ka kindla aroomiga küünla, et tuua valitud energiat enda rituaali.

Iga rituaali puhul oleks soovituslik kasutada uut küünalt, kuna mõne maagilise traditsiooni järgi tõmbab põlev küünal endasse ümbritsevate esemete vibratsiooni. Kui kasutatud küünla vibratsioon ei ole enam puhas, siis mõned inimesed usuvad, et rituaali tulemus võib olla negatiivne või ebaefektiivne.

Küünla võiksid jätta põlema ka peale rituaali lõppu – soovituslikult vähemalt tund aega.

3. Mediteeri või lihtsalt häälesta ennast oma soovile

Kuidas – selle kirjutasin juba eelnevalt. Keskendu pigem tundele, mida soovid oma ellu juurde kutsuda.

4. Kirjuta soov paberile

Soov pane paberile kirja nii, nagu see kõik oleks juba juhtunud. Soovid enda ellu armastavat suhet, siis kirjuta näiteks: „Olen austavas ja armastavas suhtes. Tunnen, et olen hoitud ja armastatud….“. Täienda seda nii, nagu ise sobivaks pead. Soovid endale ilusat kodu, siis kirjuta näiteks: „Elan kaunis ja hubases kodus, kus tunnen ennast…“.

5. Korda kirja pandud soovi 3x

Korda kirja pandud soovi kõva häälega (või mõttes) kolm korda. Sõnadel on veel tugevam jõud kui mõtetel. Hoia kogu aeg mediteerimisel tekkinud tunnet. Vajadusel võid enne jätkamist ennast veelkord häälestada.

6. Põleta enda soov

Kui oled valmis, siis voldi paber kokku ja süüta see küünlaleegist. Kui Sul on olemas suitsutusalus, siis võid paberi seal lõpuni põletada. Kui alust ei ole, siis kasuta veega täidetud kaussi (enne seda põleta paberist nii palju, kui saad ning kustutamiseks pane ülejäänu kaussi vee sisse). NB! Ole ettevaatlik leegiga ja teosta rituaal eemal süttivatest asjadest. Lisaks jälgi, et suitsuandurit selle pärast tööle ei paneks.

Nüüd on mõtted ja soovid teele saadetud!

Võimsat ja ägedat manifesteerimist!

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et