Astroloogia

Täiskuu, 30.12.2020, on õige aeg muutusteks ja harjumuste muutmiseks

Ees on ootamas TÄISKUU – täpsemalt leiab see aset 30. detsembri varahommikul kell 5.28. See täiskuu on väga sümboolne tähis lõpetama aastat 2020. Aasta, mis on olnud ootamatu ja üllatusterohke ning lõppeb kohe täiskuu künnisel. Seekordse täiskuu ajal on lummav Kuu Vähi tähtkujus, mis tähendab, et Kuu tunneb ennast siin justkui kodus, kuna Kuu valitsebki Vähi tähtkuju.

Vähk on seotud vee-elemendiga, ta on pealtnäha kõva koorikuga, aga seest pehme nagu sulavõi. Vähile on oluline perekond, lähedased ja kodu. Just need teemad võivad sel täiskuul tulla päevakorda. Kui on probleemid lähedastega või suhted pereliikmetega lonkavad vasakut jalga, siis nüüd oleks aeg sellega tegeleda ja püüda vajalikud sasipuntrad lahti harutada, kogunenud vimm vabaks lasta või lihtsalt mõni vana teema andeks anda, leida lepitust või lihtsalt edasi liikuda.

Eesoleva täiskuu ajal on Vähis olev Kuu vastandumas Kaljukitse märgis oleva Päikesega. Selline vastandlikkus toob välja ebakõlad ja probleemid, kus tasakaalu otsivad omavahel kaalu ühel kausil Vähi poolt esindatud eluvaldkonnad – eraelu, kodu ja perekonnaga seotud teemad ning vajadus juurte ja hoolitsuse järele -, ning kaalu teisel kausil Kaljukitse poolt esindatud valdkonnad – karjäär, maine, vastutus ja avalik elu.

Kuu Vähis julgustab meid väärtustama oma kodust elu, perekonda ja pärinemist, samas Päike Kaljukitses toob meis esile kohustused ja vastutustunde avaliku elu ja karjääriga seotud teemades. Vähk soovib justkui veeta aega perekonna ja lähedastega, samas Kaljukits rõhub meie kohusetundele tegeleda töö ja karjääriga. See täiskuu ongi aeg tegeleda tasakaalu leidmisega nende kahe eluosa vahel.

Täiskuuaeg on kulminatsioon ja tagasivaade sellele, mis toimus kuus kuud tagasi, kui leidis aset noorkuu selles samas tähemärgis. See on aeg murda mustreid ja leida uusi viise, mis takistavad meid jõudmast lähemale iseenda isiklikule rahulolule ja õnnetundele. Seega tuleks pöörata pilk hetkeks tagasi juuli keskpaika, mis iganes seemned me sel hetkel maha panime, siis just need teemad kerkivad nüüd uuesti päevakorda. Kas tuues loodetud viljad või leides lahendused kerkinud probleemidele. Täiskuu mõju kestab kolm päeva enne ja kolm päeva pärast täiskuud.

2020. aasta viimasel täiskuuperioodil tekib ka väga harmooniline aspekt (sekstiil) Kuu ja Sõnni märgis paikneva Uraani vahel. Kuna Uraan on seotud muutuste ja vabadusega, siis see aeg sobib suurepäraselt soovitud muudatuste sisseviimiseks kodu ja perekonnaga seotud küsimustes. Tundes suuremat vabadust enda sees, on meil lihtsam neid muudatusi sisse viia. Eesolev täiskuu soodustab ka põnevaid ja huvitavaid uusi kohtumisi. See aeg sobib suurepäraselt ka vanade harjumuste muutmiseks ja uute sisseseadmiseks. Nii et tasub uue aasta lubadused kohe kirja panna!

Täiskuu ajal mõjutab meid ka pingeaspekt, kvadraat, Veenuse ja Neptuuni vahel. See viitab sellele, et me kipume nägema suhteid ja inimesi ilusama, toredama ja ägedamana, kui nad tegelikult on, ning üldse hõljuma rohkem pilvedes. Soovituslik oleks püüda siiski kahe jalaga maa peal olla ja keerata prillide roosa värv võimalikult maha. Kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Kuna Veenus on ühenduses ka Kuu lõunasõlmega, siis toob see välja asjad, suhted ja harjumused, milles me oleme üleliia kinni ja millest oleks aeg vabaneda või midagi muuta. Aeg vaadata ümber, kas keskkond, mille oleme enda ümber loonud ja inimesed, kelle oleme oma ellu lubanud, ikkagi aitavad meil kasvada ja areneda või hoiavad meid justkui vangis. Arvestades eelnevalt juttu olnud Kuu sekstiili Uraaniga, siis on see täpselt õige aeg vajalike muudatuste sisseviimiseks.

Kerge hõõrdumine tekib ka Kuu ja Merkuuri vahel, kuna nad on opositsioonis ehk vastanduvad. See võib viidata probleemidele suhtlemises või eneseväljenduses. Eriti kui see on seotud tunnete väljendamisega või teise osapoole tunnetest arusaamisega. Mõnel juhul võib see väljenduda ka mäluprobleemides või asjade unustamises.

Kokkuvõtteks võib öelda, et eesolev täiskuu võib tuua meile mitmeid huvitavaid üllatusi.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et