Astroloogia

Noorkuu Jääras aitab tuua muudatusi suhetesse

Eesootaval noorkuul ühinevad Kuu ja Päike Jäära tähtkujus 12. aprilli varahommikul kell 05.30.

Jäära märgis noorkuu on justkui särtsakas stardipauk uuele astroloogilisele aastale, kui sodiaagiring alustab jälle algusest. Seega sel korral on noorkuuga kaasas käival mõistel „värske uus algus“ topelttähendus. Aeg seada sihid ja eesmärgid uueks aastaks. Mida sooviksid järgneva aasta jooksul korda saata? Kuhu sooviksid edasi minna? Mõtle ja unista!

Kuna selle noorkuu valitsev planeet on Jäära tähemärki valitsev Marss, siis seostubki see aeg ohjade enda kätte haaramisega, otsuste vastu võtmisega ja tegutsemistahtega. See aeg toetab suurepäraselt igasuguste uute projektide ja ideede alustamist ja elluviimist. Seda võib küll öelda peaaegu iga noorkuu kohta, kuid sel korral annab tulemärk Jäär sellele võimsat power’it juurde. Kui oled vaevelnud energiapuuduses, siis Kuu loomine Jääras peaks tooma värsket energiat enam kui küllaga. Nimelt saab noorkuu mõnusat särtsu ja toetust oma valitsejalt Marsilt ning annab kuhjaga motivatsiooni panna rattad soovitud suunas veerema.

Kuna noorkuu ajal moodustavad aga harmooniline Veenus ja võimukas Pluuto omavahel pingeaspekti, kvadraadi, siis võib see esile tuua suhetes olevad pinged, kuna Veenus valitseb suhetega seotud teemasid. Pinged võivad kerkida nii romantilistes, sõprus- kui ka ärilistes suhetes. Sõltub see pigem isiklikust sünnikaardist, olenevalt sellest, millises majas viibib hetkel Veenus Sinu sünnikaardis. Veenuse-Pluuto aspekt võib sikutada kappidest välja ka mõned vanad luukered, seega püüa vältida saladuste hoidmist oma partneri eest (olgu selleks siis romantiline või äriline partner või hea sõber). Pluuto on seotud võimuga, seega see aspekt võib tuua võimuvahetusi suhetes ja vanade mustrite muutmist.

Praegu on oluline olla aus – nii enda kui teistega, kui miski häirib, siis sellest tuleb rääkida. Kui miski vajab muutmist või on vaja leida kompromiss mõnes eriarvamusi tekitavas teemas, siis nüüd on selleks õige aeg. Kui on kadunud usaldus partneri vastu, siis on soodne aeg püüda leida viis selle uuesti ülesehitamiseks. Ükski suhe ei jää alatiseks selliseks, nagu ta oli alguses. Aeg läheb edasi ja inimesed muutuvad. Seega on oluline ajaga kaasas käia ning püüda kohaneda uute olude ja muutustega. Kui suhtes on mõned liivaterad, mis hõõruvad jalga, siis selleks, et jalg verele ei hõõruks, tuleb olukordi lahendada suhtlemise teel. Keegi ei oska mõtteid lugeda – tuleb suu lahti teha ja rääkida. See aspekt aitab vanad kulunud mustrid esile tuua ja annab võimaluse joonistada uued mustrid uute värvidega.

Seda toetab ka Veenuse harmooniline sekstiil Jupiteriga, mis on õnne, positiivsuse ja külluse planeet. See ühendus aitab viia inimesed samale lainele, aidates teineteist mõista ja luues ühtsustunnet.

Igal juhul soodne aeg teha suhetes vajalikud muudatused ja rääkida murekohad uuesti ilusaks.

Kaunist noorkuud!

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et