Astroloogia

Vastandumine rahva ja eliidi vahel? – Täiskuu Veevalajas, 24.07.2021

Sel korral on täiskuu Veevalaja märgis 24. juulil kell 05.36.

Täiskuuaeg on kulminatsioon ja tagasivaade sellele, mis toimus kuus kuud tagasi, kui leidis aset noorkuu selles samas tähemärgis. Aeg lasta lahti teemadest ja inimestest, kes hoiavad Sind tagasi Sinu isikliku arengu teel ja kes takistavad Sul teostamast Sinu kõrgemat potentsiaali. Aeg anda andeks tehtud vead nii endale kui teistele ja liikuda edasi ilusama helgema tuleviku suunas.

Selle täiskuu teemad toovad uuesti fookusesse 11. veebruaril aset leidnud Veevalaja märgis olnud noorkuu ajal üles kerkinud olukorrad ja mõtted. Samuti on see tagasivaade 21. detsembril aset leidnud Jupiteri ja Saturni suure konjunktsiooni teemadele.

Meenutuseks võid vaadata tol ajal tehtud pilte või saadetud sõnumeid ja e-kirju, et olla valmis uuesti sarnaste teemade üleskerkimiseks. Kas tuues loodetud viljad (või vähemalt esimesed märgid sellest, et viljad hakkavad küpsema) või lahendused kerkinud probleemidele. Vahel võib elu tuua päevakorda ka sama dilemma, mille ees olid siis, aga nüüd pead ikkagi ise vastuseni jõudma. Täiskuu mõju kestab kolm päeva enne ja kolm päeva pärast täiskuud.

Täiskuu ajal on Päike alati Kuuga vastasseisus, kutsudes esile vastandumist ego ja tunnete vahel. Samuti võib see esile kutsuda konflikte, eriti lähisuhetes – kas perekonnaliikmete, laste või partneriga. See võib tekitada sisemist ärevust ja kõrgendatud tundlikkust Sind ümbritsevate inimeste sõnade või tegude suhtes.

Kuu on sel korral Veevalajas, esindades rahvast, kollektiivset ühtsust, võrdõiguslikkust, õiglust, ning talle vastanduv Päike on aga Lõvis, mis esindab pigem eliiti, individualismi, privileege, isiklikku väljapaistvust. See võib tuua esile igivanad pinged, kus kõik on justkui võrdsed, aga tundub, et mõned on võrdsemad. Reeglid peaksid kehtima kõigile, aga mõned leiavad siiski, et neile need ei kehti või nad peavad ennast nii eriliseks, et peavad ennast erandite vääriliseks.

Just sel perioodil kerkib teravalt esile rahva lõhestamine ja polariseerimine. Ühtedele on kõik lubatud ja teistele mitte. Ühed on head ja teised halvad. Sellise vastandumise ajal oleks aeg luua uusi lahendusi, mis aitavad rahvast kokku tuua, mitte seda rohkem lõhestada. Päike Lõvis võiks sellele suurepäraselt kaasa aidata, kuna Lõvi on väga loominguline märk ja uued ühendavad ideed võiksid just nüüd esile kerkida. Ühendades Lõvi loomingulisuse ning Veevalaja tehnoloogilise ja elektroonilise aspekti, siis võib tõenäoliselt sel täiskuuperioodil oodata uusi tehnilisi lahendusi, mis võiksid olla kasulikud kogu inimkonnale.

Isiklikul tasandil võid tunda end justkui kahe heinakuhja vahel. Kas seada isiklik heaolu üldisest heaolust ettepoole või vastupidi? Kas olla väljas ainult enda eest või nii et kõigil oleks hea?

Veevalaja märgi täiskuu energiatesse on haaratud ka Pluuto ja Merkuur, mis võib kaasa aidata muutustele kommunikatsiooni ning tehnoloogia ja meedia valdkonnas. Samas võib see aspekt aga paljastada ka mõned sõnumid ja uudised, mis on seni varjul olnud. Sõnadel on sel ajal suur jõud – seega tasub ette vaadata nii enda sõnadega kui pöörata tähelepanu avalikkuses kajastatavatele sõnumitele.

Isiklikul tasandil võib sel perioodil tunda kannatamatust, kergemini ärrituvust ja soovi mässata. Suur on sisemine tung midagi muuta – iga hinnaga. Kuna selle täiskuu paiku on õhus tugev opositsioonide energia, siis tasub äärmustesse laskumist vältida. Enne otsuste langetamist tasub läbi kaaluda erinevad variandid ja vaatevinklid. Vastastega vaidlemise asemel tuleks proovida leida ühine keel ja kompromiss ning liikuda poolele teele vastu. Kangekaelsus ei anna tulemusi.

Täiskuuajal saab kujutlusvõime hoo tiibadesse. Kui oled oodanud inspiratsiooni mõne kunstilise projekti jaoks, siis loodetavasti nüüd võid seda ka leida. Unenäod võivad olla tähenduslikud ning aeg on soodne kontakti saamiseks oma Kõrgema Minaga. Intuitsioon kõneleb tugevamalt, pane teda siis tähele.

Suhete valdkonnas võib oodata mõnusat energiasööstu. Jupiter suurendab nii romantilist meeleolu kui seksuaalset energiat, aga püüa siis mitte üle pingutada, sest ka head asja võib saada liiast.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et