Astroloogia

Noorkuu Lõvis, 08.08.2021 – jätkuvalt ärevuse ja rahutuse lainel

Noorkuu Lõvi märgis leiab aset 8. augustil kell 16.49. Kui soovid teha noorkuurituaali, siis see tuleks läbi viia esimese kaheksa tunni jooksul peale noorkuud. Soovide täitumiseks või vähemalt esimeste viljade ilmnemiseks anna aega kuni järgmise täiskuuni, mis toimub Lõvi märgis (umbes poole aasta pärast).

Noorkuu sümboliseerib uusi alguseid ja sel ajal on hea algatada uusi projekte või tegevusi valdkonnas, mida valitseb just selle noorkuu tähemärk Sinu sünnikaardis. Uued algused ei pea alati olema fundamentaalsed ja elumuutvad, vahel võib selleks olla ka lihtsalt mõni uus harjumus või mõttemuster.

Kuna Kuu on Lõvi märgis, siis kerkivad selle noorkuu ajal esile just Lõvi märgiga seotud teemad, näiteks meelelahutuse valdkonnas ja loomingulisuse väljendamisega või isegi isikliku väljendusvabadusega seoses. Kuna Kuu on aga noorkuu paiku väga pingestatud nii Saturni kui Uraani poolt, siis tõenäoliselt on see seotud nii suurte piirangute kui suurte muutustega nendes valdkondades. Tähelepanu keskpunkti võivad sattuda väga silmapaistvad isikud ja auväärsel kohal töötavad inimesed, isegi kuninglikust soost isikud – kas jahmatades enda väljaütlemiste ja tõekspidamistega või tekitades furoori enda käitumisega.

Lõvi märgis noorkuu on ühenduses ka Merkuuriga ning see moodustab ka tugeva pingeaspekti läbi aasta kestva Saturni ja Uraani kvadraadiga. See toob enda tõenäoliselt kaasa jätkuva ärevuse ja rahutuse, tuues esile nii vaimseid pingeid kui psühholoogilisi väljakutseid piirangute ja igasuguste eluraskuste väljakutsetega tegelemisel. Kuna Saturn ja Uraan on oma pinevat “mängu” mänginud juba terve aasta, siis ilmselgelt ei ole selles meie jaoks midagi uut. Selline pidev pinge aga väsitab ja kurnab. Inimesed soovivad vabadust nii, nagu see oli enne.

Samas toob just selle noorkuu energia teed näitama, kuidas leida vabadust enda seest, mitte enda ümbert. Kuidas elada elu täiel rinnal, et meie sisemine ilu ja rikkus saaks kasvada, areneda ja täieneda, ilma et me vajaksime selleks väliseid stiimuleid või motivatsiooni.

Kuuga ühenduses olev Merkuur on vastandumas ka Veevalaja märki tagasi liikunud Jupiteriga. See võib viidata raskustele erinevatest maailmavaadetest arusaamisele või nende mitteaktsepteerimisele. Meedias võib leida rohkem kajastust välismaailmaga seotud teemad, eriti praegune tuline pagulaste kriis Leedus, aga võib-olla hoopis midagi uut. Sellise pingeaspekti puhul võib olla raskusi erinevate poolte mõistmisega, ette võib tulla vääritimõistmist. Teisalt võib see aspekt aga tekitada inimestes suurema “janu” tõe järele. Kas kõik, mida meile räägitakse on tõsi? Mis tegelikult toimub? Kes siiani pole võib-olla aega leidnud selliste mõtete jaoks, siis nüüd võivad igasugused ideed pähe tulla. Jätkuvalt sipleb kogu ühiskond justkui ämblikuvõrgus. Ühest küljest oleks vaja muutuseid teha, aga siis jäävad küsimused – milliseid? millal? kuidas?

Sama tunne võib olla ka isiklikul tasandil, eriti kui Sinu sünnikaardis on palju fikseeritud märkides (Sõnn, Lõvi, Skorpion, Veevalaja) planeete või asuvad teljed nendes märkides. Sellisel juhul võid juba pikemat aega tunda, et midagi on Sinu elus valesti ja midagi oleks vaja muuta, aga Sa kas pole siiani julgenud muutuseid teha või Sa lihtsalt oled segaduses ega tea, kust pihta hakata. Sellisel juhul tasub vaadata sügavale enda sisse ja analüüsida, kust ja miks tuleb see hirm nende muutuste ees? Mis sunnib Sind olukordadega leppima, isegi kui Sa oled teadlik, et enam edasi niimoodi ei saa? Millistest põhimõtetest või uskumustest Sa ei julge lahti lasta? Kuidas Sa saaksid ahelatest vabaks, et jälle rahulikult edasi kulgeda oma eluteel?

Maagilise numeroloogiaga Lõvi märgis noorkuu on aeg kuulata südame häält ja säilitada kaine mõistus.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et