Astroloogia

Dramaatiline täiskuu ja kuuvarjutus Amburi märgis, 26.05.2021

Ees on ootamas järjekordne täiskuu, mis on jällegi superkuu, see tähendab, et Kuu on Maale lähemal kui tavaliselt. Seekord on täiskuu Amburi märgis ja toimub ka kuuvarjutus. Täiskuu leiab aset 26. mail kell 14.13.

Kuna sel korral mõjutab täiskuud tugevasti kuuvarjutus, siis ei ole soovitatav teha rituaale. Varjutus tähendab, et Maa liigub vastanduva Kuu ja Päikese vahele, varjutades sel moel Kuu. Kui aga ühe valgustava taevakeha (Kuu või Päikese) valgus on blokeeritud, siis on see sümboolselt seotud justkui eluenergia blokeerimisega. Seetõttu ei ole varjutuse aeg hea ka ühegi maagilise rituaali läbiviimiseks, eriti kui soovid läbi rituaali tõmmata enda ellu juurde kasvu, küllust ja arengut.

Täiskuud Amburi märgis valitseb Jupiter, mis peaaegu kaks nädalat tagasi liikus oma kodumärki Kaladesse. Jupiter soodustab kuuvarjutuse mõjul enda sisse vaatamist ja endas selguse loomist. Soovitatav on võtta aeg maha ja olla pigem ettevaatlik. Luba olla enda kehal ja meelel rahulikult. Soodustatud on spirituaalsed praktikad, mis aitavad endaga paremat kontakti saada, näiteks meditatsioon, reikiteraapia või mantra laulmine. Kuna täiskuu on aga soodne aeg puhastamiseks, siis sel korral tuleks seda teha leebelt ja õrnalt, ilma rituaalideta, kuid näiteks tehes meresoolaga vanni, kasutades meditatsiooni või sõna otseses mõttes vabastades midagi oma elust. Näiteks vanade asjade sorteerimise ja edasi annetamise või ära viskamisega. Luues korda enda ümber, aitab see vahel luua korda ka enda sees.

Kuuvarjutused sümboliseerivad millegi lõppu. See kuuvarjutus viib tagasi eelmise aasta detsembri keskel toimunud päikesevarjutusse Amburi märgis. Sel korral jõuab see tsükkel justkui lõppu ja esile kerkivad teemad, mis Sind enam ei teeni ega toeta ning mis vajaksid lõpparve tegemist ja Sinu elust välja uhtumist.

Vaata enda sisse ja tunneta.

Mis on need asjad, olukorrad või inimesed, kes hoiavad Sind tagasi Sinu tegelikust eesmärgist, unistustest, soovidest?

Mis on see, mis mõjub Sulle hinge mürgitavalt ja halvavalt?

Kas on aeg mingitest asjadest või inimestest vabaneda? Kas on aeg vabastada vana ja teha ruumi uuele?

Kui Sa hoiad kõigest vanast ja tuttavast kinni ega julge või taha neist lahti lasta, siis ei saagi Sinu ellu midagi uut juurde tulla. Sest ruumi selle jaoks pole. Kui soovid midagi uut ja värsket enda ellu, siis enne tuleb pisut enda sees ja ümber korda luua.

Jupiter Kalades toetab uute vaatenurkade loomist ja endas selguse leidmist. Kasuta seda soodsalt. Muutused algavad iseendast.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et