Astroloogia

Eesootav noorkuu on selle aasta kõige võimsam noorkuu!

Selle aasta teine noorkuu leiab aset 11. veebruaril 2021 kell 21.06, seekord siis Veevalaja tähtkujus. Mõned astroloogid nimetavad seda isegi Veevalaja ajastu alguseks, kuna sel hetkel leiab aset suur Veevalaja stellium, kui Kuu liitub Veevalaja tähtkujus viie teise planeediga. Viimati leidis suur Veevalaja stellium aset 1962. aasta veebruaris. Igal juhul on sel hetkel suurendusklaasi all kõik, millega on seotud Veevalaja tähemärk.

Veevalaja tähtkujust oli juttu juba 2020. aasta lõpus aset leidnud Jupiteri ja Saturni suure konjunktsiooni ajal. Veevalaja on fikseeritud õhumärk. Kui ta on milleski otsusele jõudnud, siis tema meelt on keeruline muuta. Ta pole muutustele eriti aldis, kuid võrreldes teiste fikseeritud märkide – Sõnni, Lõvi ja Skorpioniga -, on ta siiski paindlikum kui teised. Kuna ta on õhumärk, siis on ta ka väga intellektuaalne ja vaimne. Ta on suur unistaja, visualiseerides silme ees ideaalset tulevikku ja püüeldes järjepidevalt selle poole. Samuti on ta väga aktiivne tegutseja ning oma ideede ja mõtetega justkui kogu aeg ajast ees. Veevalaja jaoks on väga oluline võrdsed inim- ja kodanikuõigused ning tema jaoks on tähtis, et kõik oleks korraldatud läbipaistvalt ja õiglaselt. Veevalaja märk esindab ka inimeste rühmasid ja kogukondi, innovatsiooni, tehnoloogiat, ettepoole suunatud pilku, õhus reisimist (sh lennundust), senisest olukorrast vabanemist või vabaks murdmist. Veevalaja ei talu piiramist ega kuskile aheldamist. Ta ihkab vabadust, soovides ise oma arvamust kujundada talle teadaoleva info põhjal ja siis sellele vastavalt tegutseda.

Veevalaja noorkuu võimendab kõike, mida esindab Veevalaja tähtkuju.

Isiklikul tasandil on see võimas uus algus just selles eluvaldkonnas, kuhu jääb Sinu sünnikaardil Veevalaja tähtkuju 23 kraadi (+/-5 kraadi). Näiteks kui Sinu tõusumärk on Sõnn (tõusumärk ei ole sama, mis päikesemärk!), siis Veevalaja valitseb Sinu karjääriga seotud teemasid ja tõenäoliselt on Sind ees ootamas mõni uus oluline tööalane pakkumine või isegi karjääripööre. Kuna Veevalaja ihkab vabadust, siis võimalik, et ka Sina soovid endale tööalaselt rohkem vabadust. Igal juhul on karjäär ja töö Sinu elus hetkel väga aktuaalne teema.

Enda sünnikaardi paiknemised saad teada tasuta internetist, kui tead lisaks sünnikuupäevale ka enda sünnikellaaega. Näiteks võid kasutada seda kalkulaatorit: https://horoscopes.astro-seek.com/birth-chart-horoscope-online. Samuti leiad sealt ka info, mida esindab see maja, kuhu Veevalaja tähtkuju Sinu sünnikaardis jääb. Kui see tundub Sulle keeruline, siis võid alati ka minu käest küsida.

Suur Veevalaja stellium toob meis esile selle, kuhu me tegelikult edasi liikuda tahame ja millises suunas me tunneme tugevat tõmmet. Mis meid inspireerib? Mis on meie sisemine kirg? Eesolev noorkuu avab justkui ukse tulevikku, valgustades teed, kuhu me peaksime edasi minema. Veevalaja mõjudega on meil aega tegeleda terve see aasta ja ka järgmine aasta, kui Saturn on veel Veevalajas. Aeg on võtta ohjad enda kätte ja luua endale just selline elu, nagu oled alati unistanud. Veevalaja toetab Sind selles igal sammul!

Ühest küljest aitavad selle noorkuu harmoonilised aspektid välja tuua selle, mis on mõeldud meie jaoks. Selle, mille jaoks me oleme siia ilma sündinud. Teisest küljest toetavad aga praegused keerulised aspektid vanast lahti laskmist ning vanadest mustritest ja mõttemallidest eemaldumist. Vana vabastamisega võib ette tulla ka ootamatusi, et lahkub miski või keegi, mida me arvasime, et kuulub meie ellu. Aga pea meeles, et järelikult see peabki just nii minema, sest see vabastab ruumi millegi uue ja veel parema saabumiseks Sinu ellu.

Veevalaja tähtkujus noorkuu näitab meile, millised me päriselt oleme. Millist elu me päriselt tahaksime elada ja kuhu edasi liikuda. Oluline on lihtsalt uskuda iseendasse ja usaldada seda teed, mis Sul on ette nähtud käia! Iga asi juhtub põhjusega. Iga inimene tuleb Sinu ellu põhjusega. Ja vahel ka lahkub sealt põhjusega. Usu, unista, usalda! Alguses tundub võõras ja imelik, aga kui asi on õige, siis küll Sa sellest aru saad!

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et