Astroloogia

Prognoos kõigile tähemärkidele suvekuudeks – Jupiter Kalades

Kauaoodatud Jupiteri liikumine Kaladesse toimub 14. mai öösel kell 01.36. Kalad on Jupiteri poolt valitsetav tähemärk, seega siin tunneb ennast Jupiter mugavalt ja vabalt, just nagu kodus. Lõpuks ometi pääseb ta mõneks ajaks Saturni piiravast mõjust ning saab toimetada just nii, nagu talle sobib ja kus ta saab jälle lahke käega jagada talle loomupäraseid ande. Me kõik oleme kodus teistsugused kui tööl või külas. Just kodus saame tunda ennast vabalt, turvaliselt, olla mina ise. Nii on ka planeetidega, oma kodumärkides toimivad nad kõige paremini ja just siis tulevad nende positiivsed energiad kõige paremini esile.

Eesootav Jupiteri transiit Kalades ei kesta hetkel kahjuks eriti kaua, kõigest 2 kraadi (kuigi kogu teekond läbi ühe märgi on 30 kraadi) ning Jupiter liigub Kalades 14. mai kuni 28. juuli. Seda põhjusel, et 20. juunil läheb Jupiter retrograadi ning liigub tagasi, jõudes uuesti juuli lõpus Veevalajasse. Lõplikult liigub Jupiter Kaladesse selle aasta lõpus, 29. detsembril ja viibib seal enamiku järgmisest aastast. Seega pane tähele, milliseid hüvesid toob Jupiter Sulle järgmise 2,5 kuu jooksul – just need teemad jätkuvad järgmisel aastal.

Lisaks võid tagasi mõelda 12 aasta tagusele ajale, mil Jupiter oli samuti Kalades: 18. jaanuar – 5. juuni 2010 ja 9. september 2010 – 22. jaanuar 2011. Sarnased teemad või positiivsed muutused võivad uuesti esile kerkida. Kuigi sel hetkel viibis Kalades ka Uraan, mis võis samas valdkonnas tuua samuti suuri muutuseid.

Milliseid teemasid valitseb Jupiter Kalades?

Jupiter on positiivsuse ja avardumise, uute võimaluste, hea õnne ja külluse planeet. Kalade märgis saab ta tuua avardumist Kaladele iseloomulikes teemades.

Kalade märgis suurendab Jupiter inimeste heatahtlikkust, kaastundlikkust ja mõistmist. Seeläbi toob võimalusi panna ennast teise inimese olukorda ja aitab nendest aru saada. Läbi kaastundlikkuse suurenemise muutuvad inimesed ka lahkemaks ning soovivad aidata neid, kellel ei lähe vahest nii hästi või tullakse üksteisele vastastikuselt appi just nendes teemades ja olukordades, kus kellelgi parasjagu abikätt on tarvis. Kalad ongi väga abivalmid ja hoolivad ning Jupiteri liikumisega Kaladesse aitab see neid omadusi esile tuua. Soodsad tuuled puhuvad sel ajal ka igasugustele heategevusprojektidele ning ühiskonna üldise heaolu parandamisega seotud mõtetele ja tegevustele.

Samas on Kalad ka väga tundelised, mistõttu võivad inimesed olla tavapärasest emotsionaalsemad. Loominguliste inimeste jaoks on see väga hea aeg, inspiratsioonisädemed süttivad ja kujutlusvõime saab avarduda ning uued ideed on kerged tulema. Üleüldiselt on see suurepärane aeg unistamiseks ja plaanide tegemiseks ning enda unistuste poole püüdlemiseks.

Kuna Kalad valitsevad ka spirituaalsust ja müstitsismi, siis võib sel perioodil oodata huvi suurenemist erinevate spirituaalsete praktikate, energeetiliste teraapiate ja müstiliste teemade vastu.

Keda see transiit kõige enam mõjutab?

Kõige kasulikum ja maagilisem on Jupiteri transiit loomulikult kõigile veemärkidele (Vähk, Skorpion, Kalad). Nende puhul tulevad esile Jupiteri kõige külluslikumad ja paremad omadused.

Pisut liiga äärmustesse võib Jupiteri avardumine kalduda aga muutlike tähemärkide (Kaksikud, Neitsi, Ambur) puhul, kuna nende märkidega moodustab Jupiter pingeaspekti. Jupiter on hea õnne ja külluse tooja isegi pingeaspektides, aga siis võib ta kalduda äärmusesse, tuua ülepingutamist ja isegi liigset optimismi ning liigseid, lausa ebarealistlikke ootuseid.

Täpsemalt vaatame Jupiteri mõjusid allpool iga tähemärgi juures eraldi.

Kui oled tuttav enda sünnikaardiga, siis võid vaadata kõiki maju, kus planeedid paiknevad 0-2 kraadi mõnes veemärgis või muutlikus märgis. Just nendes eluvaldkondades tunned selle suve Jupiteri transiiti kõige tugevamalt. Suuremad hüved jäävad ootama aga järgmist aastat. Hetkel on meil võimalik kergelt mekkida Jupiteri boonuseid Kalades, kuid täit maitset saame tunda alles aastal 2022.

Prognoos tähemärkide kaupa 14. mai – 28. juuli

Prognoosi soovitan vaadata enda tõusumärgi järgi, kuna see kirjeldab muutuseid täpsemalt ja on üldjuhul aktuaalsem. Tõusumärgi saad teada, kui sisestad enda sünnikuupäeva koos sünnikellaaja ja sünnikohaga sünnikaardi kalkulaatorisse. Selleks võid kasutada näiteks astro.com või astro-seek.com kalkulaatoreid. Tõusumärk ehk astsendent on tähistatud kaardil kui Asc (ascendant). Kui Sul pole aga aimugi, mis kell Sa sündisid ja ei saa seda ka järele uurida, siis võid vaadata prognoosi ka enda päikesemärgi järgi. Seda teavad enamus inimesi, kuna üldjuhul saab selle lihtsasti enda sünnikuupäeva järgi kindlaks teha.

JÄÄR

Eesootav periood on hea aeg vaadata enda sisse ja olla omaette. Näiteks võid sõita kuskile looduskaunisse kohta puhkama või matkama või hakata tegelema mõne spirituaalse praktikaga, mis aitab Sul saada paremat kontakti iseendaga. Sel perioodil võivad tulla olulised sõnumid ja märkamised läbi unenägude või meditatsiooni. Oluline on sel perioodil võtta aeg maha ja puhata.

SÕNN

Sõnnile toovad järgmised 2,5 kuud väga aktiivse sotsiaalelu. Elavnevad suhted sõpradega. See on soodne aeg leida uusi kontakte, sõlmida uusi sotsiaalseid sidemeid ning leida uusi sõpru. Kui oled pikalt plaaninud mingit projekti ellu viia, siis nüüd on võimalik leida õiged kontaktid või partnerid selle teostamiseks. Kui selline võimalus ei saabu nüüd, siis on võimalik, et see realiseerub alles järgmisel aastal.

KAKSIKUD

Kaksikute jaoks on väga soodne aeg karjääri ja avaliku reputatsiooni osas. Hea aeg alustada uusi projekte või siirduda uuele töökohale, küsida kauaoodatud palgatõusu või alustada hoopis oma ettevõttega. Võimalusi ei tasu aga niisama ootama jääda, vaid selleks tuleb ka ise pingutada ja tegutseda, ainult siis annab Jupiter soodsad asjaolud ja lubab võimalustel tulla Sinuni.

VÄHK

Vähkidele võivad eesootavad kuud tuua erinevaid seikluseid ja reisivõimalusi, juhul kui muidugi asjaolud võimaldavad. Soodne aeg uute õpingutega alustamiseks, samuti spirituaalsetesse, religioossetesse või filosoofilistesse teemadesse süüvimiseks. Võivad tulla huvitavad võimalused müstiliste, spirituaalsete või esoteeriliste kursuste osas. Sel perioodil võib Sinu ellu tulla ka uus õpetaja või mentor, kes aitab avardada Sinu maailmapilti või uskumusi. Samuti on see hea aeg suhete loomiseks inimestega, kes elavad välismaal või kes on teistsuguse päritoluga.

LÕVI

Lõvidele on see periood seotud rahaasjadega. Võib juhtuda, et Jupiter oma headuses toob mõnest teisest allikast ootamatu sissetuleku, kas mõne investeeringu tagastuse, finantslisa mõne pereliikme, sõbra või partneri kaudu või saad hoopis kindlustusraha, maksutagastuse või päranduse. Juhul kui oled plaaninud laenu võtta, siis nüüd on selleks soodne aeg ja soovitud laenu peaksid igal juhul saama. Laenu võtmisega tasub aga ettevaatlik olla, Jupiter oma paisutava omadusega võib tekitada olukorra, kus head asja võib saada liiga palju. On võimalik ka, et mitte Sinu, vaid hoopis Sinu partneri sissetulekud suurenevad. Suurepärane aeg ka erinevate tabuteemade, nagu maagia, astroloogia, okultism või esoteerika, õppimiseks. Sobib ka psühholoogia õppimiseks või iseenda psühholoogiliste sisedilemmade lahendamiseks ja hingeliseks tervendamiseks.

NEITSI

Neitsile tulevad head uudised partnerlussuhete valdkonnas. Kui oled vallaline, siis just nüüd on soodne aeg kohata kedagi erilist. Kui oled aga suhtes, siis võib see viia suhte uuele ja veel paremale tasandile – kas läbi kihlumise, kokkukolimise, abiellumise või lihtsalt lähedustunde suurenemise. Klientidega töö puhul võib suureneda ka teenust soovivate klientide hulk.

KAALUD

Kaaludele toob Jupiteri transiit hea tervise. Suurepärane aeg muuta toitumist tervislikumaks, alustada tervist parandava dieedi või regulaarse treeninguga. Kuigi igapäevase töö hulk võib kohati suureneda, siis tundub, et töö läheb nagu lepase reega ja Sa teed seda rõõmuga. Sel perioodil on eriti soodustatud teenindussektori ja inimeste aitamisega seotud töö. Kolleegidega laabuvad suhted sel perioodil sujuvalt ja läbisaamine on hea.

SKORPION

Skorpionid võivad eesootavatest kuudest palju rõõmu tunda. See on hea aeg, et võtta aega iseendale ja teha asju, mis Sulle päriselt meeldivad. Tegele hobidega ja veeda aega perekonnaga. Kui Sul on lapsi, siis on see suurepärane aeg erinevateks lõbusateks tegevusteks ja üritusteks lastega. Loomingulistes tegevustes võid oodata värsket inspiratsioonipuhangut. Kuna Jupiter on sel ajal Sinu romantika majas, siis on täiesti võimalik, et kohtad kedagi, kellega nautida kuuma suve. Kirg võib olla suur, aga suhe ei pruugi püsima jääda. Sellegipoolest – naudi kuni saad! Kui oled juba suhtes, siis kindlasti lisab see periood suhtesse särtsu, vürtsi ja kirge.

AMBUR

Amburi tähelepanu keskpunktis on sel perioodil kodu, perekond ja kodune kinnisvara. Hea aeg uue kodu soetamiseks või olemasoleva kodu remondiks. Perekonnas valitsevad hea suhted ja aeg soodustabki perega aja veetmist, perega koos reisimist või pereliikmetele küllaminekut.

KALJUKITS

Kaljukits võib oodata sujuvamat ja ladusamat suhtlemist, olgu selleks rääkimine või kirjutamine. Sel perioodil lendab mõte kergelt ning häid ideid voolab uksest ja aknast. Kui oled plaaninud midagi osta või müüa, siis nüüd on väga õige aeg. Nendel kuudel on soodustatud ka õdede-vendade, tädide-onude ja naabritega suhtlemine. Võid kuulda neilt ka häid ja huvitavaid uudiseid. Võib ette tulla palju lühikesi reise, näiteks kodumaa piires või kasvõi oma kodukandis ringi sõitmist.

VEEVALAJA

Veevalajal on finantsiliselt suurepärane aeg. Raha voolab lihtsamalt sisse, aga sama lihtsalt läheb ka välja. Pea meeles, et see rahavoog ei jää kestma, seega investeeri see millessegi kasulikku, osta endale midagi vajalikku või hoopis säästa. Samas keegi ei keela Sul ennast natuke hellitamast ja kui oled midagi ägedat ja eksklusiivset tahtnud endale juba mõnda aega lubada, siis miks mitte, poputa ennast natuke! Ära ainult oota, et raha kukuks taevast Sulle ise sülle. Selleks, et raha tuleks sisse, pead ikka ise härjal sarvist haarama ja leidma mooduse, kuidas see saaks Sinu suunas tulla. Jupiter lihtsalt soodustab sissetulekut, kui Sa ise sellesse panustad. Eesootav aeg lisab Sulle enesekindlust ja eneseväärtustamist, nii et kasuta seda aega rõõmuga.

KALAD

Kaladele on Jupiteri transiit nende märgis loomulikult suurepärane aeg. Oled täidetud energiaga, tegutsemistahet täis ja enesekindel. Igal juhul tunned Sa sel perioodil ennast nagu kala vees. See aeg sobib suurepäraselt loominguga tegelemiseks. Kujutlusvõime on avatud ja inspiratsioon sütitatud. Tee seda, millega Sinu hing ihkab tegeleda. Jupiter Kalades muudab Sind lahkemaks ja õnnelikumaks ning julgustab Sind riskima – just praegu on soodne aeg uute projektide alustamiseks, olgu need isiklikud või tööalased.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et