Astroloogia

Muutuseid ihkav noorkuu ja päikesevarjutus Kaksikute märgis, 10.06.2021

Ees on ootamas noorkuu Kaksikute märgis koos päikesevarjutusega. Noorkuu leiab aset 10. juunil kell 13.52.

Päikesevarjutused vabastavad meid vanadest mustritest ja mõtteviisidest ning aitavad tuua uusi tuuli selle asemele. Varjutuse mõju ulatub kümme päeva enne ja kümme päeva pärast varjutuse päeva. Seega pane tähele, mis toimub Sinu elus sel perioodil, sest need teemad kanduvad edasi ka järgmisse poolaastasse kuni järgmise varjutuste perioodini selle aasta lõpus.

Kuna sel korral mõjutab noorkuud tugevasti päikesevarjutus, siis ei ole soovitatav teha rituaale. Päikesevarjutus tähendab, et Kuu liigub Maa ja Päikese vahele, varjutades sel moel Päikese. Kui aga ühe valgustava taevakeha (Kuu või Päikese) valgus on blokeeritud, siis on see sümboolselt seotud justkui eluenergia blokeerimisega. Seetõttu ei ole varjutuste aeg hea ka ühegi maagilise rituaali läbiviimiseks, eriti kui soovid läbi rituaali tõmmata enda ellu juurde kasvu, küllust ja arengut.

Varjutused sümboliseerivad millegi lõppu ja uue algust. Selles valdkonnas, mida valitseb Sinu sünnikaardis Kaksikute märk, siis just seal võid tunda suuri lõpetamisi ja uusi alguseid. Varjutuste periood ongi soetud suurte muutustega – üks uks sulgub, kuid samas avaneb uus.

Päikesevarjutus toimub siis, kui Kuu ja Päike kohtuvad ühe Kuu sõlme läheduses, sel korral juhtub see Kuu põhjasõlme juures. Kui Kuu põhjasõlm on aktiveeritud, siis toob see sügavalt sisemusest välja rahuldamata soovid ja unistused. Võid tunda, et oled valmis uuteks sündmusteks, arenguteks, muutusteks. Tahad midagi teistsugust ja tahad midagi rohkem. Hing ihkab muutuseid ja uuendusi ning ei taha, et teda piiratakse. Siinjuures tuleks olla ettevaatlik, et Sa poleks liiga tormakas ega põletaks vanu sildu enne, kui uus on valmis.

Päike ja Kuu kohtuvad sel korral ka retrograadse Merkuuriga, mis on samuti Kaksikute märgis. Kuna Kaksikud on õhumärk, siis võid tunda, kuidas pea on mõtteid täis ja ideed on kerged tekkima, võib esineda ägedaid mõtte- ja ideesähvatusi, kuid samas võib esineda ka ülemõtlemist ja liiga „peas kinni olemist“.

Võid tunda, et pea on pulki täis ja Sul puudub justkui maandus, sest aju töötab täistuuridel. Sellisel juhul aitab suurepäraselt kerge puhkus ja hea uni. Luba olla enda kehal ja meelel rahulikult. Soodustatud on ka spirituaalsed praktikad, mis aitavad endaga paremat kontakti saada, näiteks meditatsioon või reikiteraapia.

Liigset mentaalset stimulatsiooni aitab tasakaalustada ka vesi. Võid teha lõõgastavat aroomiteraapilist või meresoolaga vanni või nautida lihtsalt vee ääres olemist ja ujumist. Vesi aitab vabastada üleliigseid mõtteid ja aitab olla rohkem oma kehas kohal.

Selle päikesevarjutuse aeg toob potentsiaali uuteks ootamatuteks arenguteks ja võimalusteks. Vahest aitab sisemise rahulolematuse või mõtteid vaevava mõistatuse lahendada just kohtumine mõne vana sõbra, mentori või õpetajaga. Või avastad lihtsalt uut infot, mis aitab olukordi uuest perspektiivist näha.

Nii nagu kahe nädala taguse kuuvarjutuse ajal, on ka praegu hea kasutada seda aega enda sisse vaatamiseks ja endas selguse loomiseks. Saturni harmooniline aspekt Kuu, Päikese ja Merkuuriga soodustab endas selguse leidmist ja aitab seada prioriteete paika.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et